Пошиття кепок на замовлення


Кепка – універсальний головний убір, який вписується в багато стилів та образів. Її із задоволенням носить молодь, діти, а також люди середнього та старшого віку.

Виробники випускають багато різновидів цього головного убору, серед яких можна підібрати модель під будь-який тип обличчя. Літні варіанти, пошиті з тонкої легкої тканини, захищають голову від спекотного сонця. Зимові моделі виготовляють зі щільних матеріалів з утеплювачем.

Бейсболка – не тільки зручний головний убір, але й стильний аксесуар, за допомогою якого можна підкреслити свою індивідуальність та виділитися з натовпу. Для цього вироби прикрашають малюнками, незвичайними або смішними написами, логотипами відомих брендів. Зображення наносять спереду, ззаду, з боків або на козирок.

У багатьох компаній, наприклад, торгових мереж, кепка є частиною корпоративного одягу співробітників. Головний убір брендують логотипом компанії. Крім того, бейсболки замовляють спеціально для проведення рекламних акцій та в якості подарунків корпоративним клієнтам.

Пошиття бейсболок на замовлення

Модники та модниці, які бажають створити неповторний образ, замовляють пошиття кепок за індивідуальним дизайном. Фасон підбирається з урахуванням типу обличчя та стилю одягу. Готову річ можна прикрасити будь-яким вподобаним зображенням або написом.

Для нанесення використовують методи текстильного друку або машинну вишивку. Малюнки виходять яскравими та якісними, не стираються, не вицвітають. Іноді картинку наносять на крій перед пошиттям речі.

В нашому інтернет-магазині можна купити готові бейсболки або замовити послугу їх виготовлення оптом за індивідуальним дизайном. Пропонуємо різні моделі:

  • чоловічі;
  • жіночі;
  • дитячі.

Наші майстри виготовлять потрібну кількість екземплярів будь-якого кольору по заздалегідь підібраному макету. При необхідності нанесуть зображення або логотип вашої фірми. Зв'яжіться з нами, щоб обговорити деталі замовлення, заповнивши форму зворотного зв'язку.