Друк на еко-сумках


На зміну звичним поліетиленовим пакетам приходять еко-сумки. Все більше людей віддають їм перевагу. З такою сумочкою зручно ходити в магазин, вона легко складається і не займає багато місця в кишені. Крім того, її, на відміну від пакета, можна прати і користуватися багато разів. Вартість подібної речі невелика, а при постійному використанні можна непогано заощадити на покупці одноразових пакетів.

Друк на сумках

Еко-сумки виготовляють з текстильних матеріалів. Для виробництва використовують як натуральні, так і синтетичні тканини. Вироби бувають різних розмірів – місткі та компактні. З такою сумкою можна ходити до супермаркету за продуктами, носити в ній змінне взуття для школи чи офісу, або використовувати для інших цілей.

Щоб сумки виглядали привабливіше, виробники прикрашають їх однотонними або кольоровими принтами – картинками, написами. На тканину наносять усілякі зображення – тварин, їжу, фотографії знаменитостей, а також обличчя мультиплікаційних героїв, назви відомих брендів і багато іншого.

Деякі фірми замовляють оптом вироби з логотипом компанії для своїх співробітників, клієнтів або для проведення промо акцій. Недорогі текстильні речі – найпопулярніший вид рекламної продукції.

Способи нанесення принтів

Для прикраси тканинних сумок використовують різні технології:

  1. Шовкографія – нанесення зображення через спеціальні трафарети.
  2. Прямий друк (цифровий) – створення малюнка за допомогою принтера для роботи з текстилем.
  3. Термотрансфер – створення принта за методом термоапплікації.
  4. Сублімація – перенесення картинки з проміжного носія під впливом високої температури й тиску.

Ці технології дозволяють створювати якісні, повнокольорові картинки в короткі терміни.

Малюнки на еко-сумках під замовлення

Наш інтернет-магазин пропонує послугу нанесення зображень на текстильні речі. Якщо ви хочете прикрасити свою тканинну сумочку оригінальною графікою – звертайтеся до нас.

Ви можете замовити індивідуальний малюнок для себе чи у подарунок близькій людині або брендування потрібного тиражу виробів для вашої компанії.

Також у нас можна купити готові сумочки з принтами. У каталозі представлені наявні моделі з фото та ціною.