Вишивка на тканині


Для прикраси одягу вишитими зображеннями використовують не тільки ручний, але й машинний спосіб. Комп'ютерна вишивка на тканині являє собою процес створення візерунків і орнаментів високої якості за допомогою спеціальної вишивальної машини.

Машинна вишивка на тканині: переваги

Сучасні технології роблять процес вишивання легким та швидким. Машина працює на спеціальному програмному забезпеченні. Великою перевагою є можливість запрограмувати обладнання один раз для вишивання тиражу однакових примірників. При необхідності в програму можна вносити зміни (міняти кольори, розміри виробу, кількість стібків).

Малюнки вишивають на готових речах або розкроєному матеріалі, з якого потім шиють одяг. Для роботи використовують натуральні та синтетичні матеріали, а також міцні, якісні нитки яскравих кольорів. Вони не бояться води, сонячних променів, не вигоряють і не рвуться. Їх первісний вигляд зберігається протягом декількох років, навіть при частих праннях.

Вишивання є не менш затребуваним методом нанесення малюнка, ніж друк на текстилі. Його використовують для створення шевронів, нашивок, нанесення логотипів на корпоративний одяг.

Машинна вишивка на замовлення

Наш інтернет-магазин пропонує послугу створення вишитих візерунків на текстильних виробах:

  • футболках;
  • майках;
  • толстовках;
  • бейсболках;
  • кепках;
  • еко-сумках.

У нас можна замовити будь-який вподобаний орнамент за доступною ціною. Наші фахівці виконають роботу в короткі терміни. Для оформлення замовлення заповніть форму зворотного зв'язку на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами.