Вишивка на футболках


Споконвіку люди прикрашали свій одяг вишитими візерунками. У сучасному світі цей спосіб обробки текстилю не втратив актуальності. Нові технології дозволяють створювати орнаменти будь-якого стилю і складності в короткі терміни.

За допомогою машинної вишивки можна наносити зображення на будь-які речі. Останнім часом великою популярністю користуються вишиті майки індивідуального дизайну, які однаково добре виглядають на чоловіках і жінках.

Цей метод схожий на широко поширений друк на тканині, тільки, замість фарб, тут використовуються нитки та застосовується більш складне обладнання.

Як робиться машинна вишивка на футболці?

Перед початком роботи майстер на комп'ютері, в графічному редакторі, робить макет майбутнього малюнка та створює програму на спеціальному програмному забезпеченні, необхідному для роботи вишивального обладнання.

Після підготовки макета він підбирає нитки потрібних відтінків, встановлює їх і запускає машину. Сам процес вишивання відбувається в автоматичному режимі. Майстер стежить за його ходом і при необхідності коригує окремі моменти. Для створення будь-якого тиражу однакових примірників досить запрограмувати обладнання один раз.

Сфера використання

Ця технологія дозволяє створювати малюнки та написи на речах, текстильних аксесуарах. Менеджери різних компаній часто замовляють шеврони, нашивки, емблеми та фірмові логотипи для спецодягу або корпоративного одягу.

Вироби, прикрашені комп'ютерною вишивкою, відрізняються привабливим зовнішнім виглядом та високою якістю: довго носяться, не бояться прань, стібки виходять рівними й красивими.

Вишивка на футболці

Наш інтернет-магазин пропонує послугу нанесення логотипів, написів, малюнків на замовлення за доступними цінами. За вашим бажанням можемо вишити зображення на матеріалі або готових виробах:

  • футболках;
  • майках;
  • поло;
  • кепках;
  • бейсболках;
  • еко-сумках.

Приймаємо роздрібні та оптові замовлення. Здійснюємо доставку готової продукції по всій Україні.

Зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб узгодити всі деталі – тираж виробів, вартість, терміни роботи.