Друк на кепках


Бейсболка – практичний, зручний головний убір, який ніколи не виходить з моди. Він захищає від спеки або холоду, а також допомагає створити стильний образ. Кепки, прикрашені написами, принтами, малюнками, виглядають дуже цікаво. Сучасні технології дозволяють друкувати на текстильних виробах найрізноманітніші зображення.

Останнім часом в моду увійшов snapback – головний убір з прямим козирком. Дитячі та дорослі снепбеки теж часто прикрашають картинками, символами. Нерідко принти роблять прямо на козирках.

Як роблять друк на бейсболці?

Нанесення зображення на цей аксесуар має свої особливості. Форма кепі вигнута, тому не всі методи друку підходять. Для перенесення картинок використовують такі методики:

  1. Шовкографія. Аксесуар надягають на спеціальну циліндричну форму, накладають трафарет, потім переводять фарбу на тканину. Для виготовлення повнокольорового малюнка застосовують кілька трафаретів з фарбою різних кольорів.
  2. Термотрансфер. Зі спеціального паперу створюють дизайн майбутнього принта, потім переносять його на виріб під дією високої температури і тиску.
  3. Тиснення. Цей метод дозволяє виконувати якісні рельєфні, опуклі зображення.
  4. Вишивка. Це не метод друку, проте він теж широко використовується для створення написів, картинок.

Нанесення логотипу на бейсболки

Кепки, поряд з футболками, застосовують для різних рекламних компаній, промо-акцій. На головних уборах друкують логотипи компанії, емблеми, рекламні слогани. Сучасне обладнання дозволяє швидко віддруковувати великі тиражі виробів.

Малюнки та написи на кепках на будь-який смак

Наш інтернет-магазин надає послугу нанесення зображень на текстильні вироби. Ви можете замовити бейсболку зі своїм дизайном за доступною ціною.

У нас також можна купити однотонні кепі різних кольорів для нанесення малюнка. Метод створення картинки ми погоджуємо з клієнтом. При необхідності виконаємо терміновий друк в короткі терміни. Для уточнення вартості та деталей роботи зв'яжіться