Пошиття постільної білизни на замовлення


Якісна постільна білизна – запорука міцного, здорового сну. Тому до вибору простирадла, наволочки, підодіяльника потрібно поставитися уважно. Текстильна промисловість випускає комплекти на будь-який смак. Але, незважаючи на це, деякі люди вважають за краще шити їх на замовлення або своїми руками.

Переваги індивідуального пошиття

На перший погляд здається, що немає ніякої різниці між покупними та зробленими на замовлення виробами: це ж не одяг, який має добре сидіти по фігурі. Однак відмінності все ж є:

  • можна купити вподобану тканину (підібрати її тип, щільність, забарвлення);
  • виготовлені за індивідуальними розмірами простирадла, підковдри, наволочки точно відповідають вимірам матраца, ковдри та подушки;
  • можна придумати оригінальний фасон або прикрасити виріб декоративними елементами (наприклад, зшити простирадло з оборкою або підодіяльник з незвичайним вирізом);
  • якісно зроблена робота гарантує довговічність речі.

Незважаючи на великий вибір стандартних комплектів у продажу, не завжди вдається підібрати варіант, який ідеально впишеться в загальне оформлення спальні. Персональне пошиття дозволяє реалізувати будь-які задумки. Клієнт не обмежений у виборі кольору тканини, форми виробу та інших параметрах.

Виготовлення постільної білизни

Наша компанія надає послуги пошиття постільних приналежностей за доступними цінами. У нас можна замовити пошиття одяг на замовлення наволочок, простирадл, підковдр будь-якого розміру з якісних, натуральних матеріалів.

Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Доставка готової продукції в будь-яке місто України – безкоштовно. Якщо вас зацікавила пропозиція, зв'яжіться з нашими онлайн-консультантами, щоб обговорити обсяг та вартість роботи.