Друк на тканині


Одяг та інші текстильні аксесуари, прикрашені принтами, вже давно увійшли в гардероб сучасної людини. Їх із задоволенням носить молодь та люди старшого віку.

На речах можна надрукувати будь-яке кольорове зображення – портрет мультиплікаційного героя, фото знаменитості, цікавий малюнок або напис. Завдяки сучасним технологіям створення зображень дизайнери можуть не обмежувати свою фантазію.

Прямий друк на тканині

Найбільш сучасним методом нанесення зображень є цифровий друк на тканині. Прямим він називається тому, що не вимагає ніяких проміжних носіїв. Комп'ютерний малюнок друкується безпосередньо на широкоформатному принтері.

Для роботи використовують спеціальні фарби на водній основі. Їх склад безпечний для людини, тому одяг з таким дизайном можна носити навіть маленьким дітям.

Ця технологія дозволяє отримати повнокольорову графіку відмінної якості з високою роздільною здатністю. Найкраще виходять картинки, що наносяться на білий натуральний текстиль. Фарба добре лягає на гладкі матеріали і практично не відчувається на дотик.

Мінус способу в тому, що він вигідний тільки для виробництва невеликого тиражу виробів. При роботі з великою кількістю примірників вартість виготовлення істотно підвищується.

Інші види друку

Крім прямої цифрової, є й інші методики друку, які широко використовуються в текстильній промисловості.

  • Трафаретний. Для цього способу застосовують трафарети, за допомогою яких барвник переноситься на матеріал. Інша назва цього методу – шовкографія.
  • Термотрансферний. Малюнок друкують на спеціальному термопресі, для його перенесення потрібен проміжний носій.
  • Сублімаційний. Як і попередній спосіб, вимагає проміжного носія. Перенесення картинки з макета на виріб здійснюється за допомогою високої температури та тиску. Методика підходить для синтетичних матеріалів.

Принт на одязі під замовлення

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі послугу нанесення принта на текстильну продукцію:

  • футболки;
  • толстовки;
  • кепки, бейсболки;
  • еко-сумки і т. д.

У нас можна замовити друк на готових виробах або крої, нанесення логотипів, емблем, написів. Зв'яжіться з нашими консультантами, щоб узгодити ваш дизайн, кількість примірників та ціну.