Вишивка на одязі


Традиція прикрашати речі вишитими зображеннями зародилася ще в давнину і не втратила актуальності донині. Сучасні технології дозволяють відмовитися від складної, трудомісткої ручної роботи, яка займає багато часу. Машинна вишивка на одязі являє собою створення візерунків на текстильних матеріалах за допомогою вишивальної машини. Машина працює на спеціальному програмному забезпеченні.

Особливості

Комп'ютерна вишивка на одязі широко використовується для створення різних орнаментів, цифр, написів на будь-яких тканинах. Її застосовують для нанесення логотипів, емблем, прикраси шевронів. Такі зображення виглядають набагато цікавіше звичайного друку на тканині. При бажанні їх можна зробити об'ємними.

Перевагою методу є швидкість роботи. При необхідності візерунок можна вишити в короткі терміни. Запрограмувавши вишивальну машину один раз, можна створити потрібний тираж примірників.

Малюнки можна вишивати як на готових виробах, так і на розкроєних тканинах, з яких потім будуть виготовлятися різні речі. Візерунки виходять красивими, якісними та довговічними. Міцні нитки, якими виконується орнамент, не бояться прання, прасування, не перетираються.

Вишиті вироби для дітей та дорослих

В нашому інтернет-магазині можна замовити нанесення вишитого зображення на дорослі та дитячі речі:

  • футболки;
  • кепки, бейсболки;
  • еко-сумки;
  • корпоративний одяг;
  • шеврони.

Якщо вас зацікавила пропозиція, зв'яжіться з нашими консультантами для узгодження обсягу та вартості замовлення або заповніть форму зворотного зв'язку на сайті. Доставка готової продукції в будь-яке місто України здійснюється безкоштовно.