Пошиття одягу оптом


Незважаючи на велику кількість готового одягу в магазинах, індивідуальне пошиття продовжує користуватися попитом. Фігура кожної людини унікальна, тому річ, зшита точно за мірками, буде сидіти набагато красивіше та комфортніше покупної. Крім того, клієнт може сам вибрати фасон, дизайн, колір вбрання.

Пошиття на замовлення оптом

Найчастіше виготовлення дрібних оптових партій одягу замовляють компанії для своїх співробітників. Багато організацій використовують корпоративну форму або спецодяг. Красиві, стильні костюми, виготовлені в єдиному стилі та прикрашені фірмовим логотипом, підкреслюють імідж компанії, а також сприяють згуртуванню колективу.

Завдяки послузі масового пошиття можна замовити необхідну кількість однакових виробів маленького або великого розміру та виготовити форму будь-якої складності для кожного співробітника.

Одяг на замовлення

Наша компанія займається виробництвом, пошиттям одягу на змовлення, жіночих, чоловічих та дитячих речей за індивідуальним замовленням. Процес виготовлення включає наступні етапи:

  1. Спочатку наші майстри підбирають матеріал потрібного типу і забарвлення.
  2. Потім розробляють лекала та розкроюють тканину за вказаними замовником зразками і розмірами.
  3. Якщо це корпоративна форма, то на підготовлений крій наноситься логотип. Для цього існує кілька методів: шовкографія, цифровий або термотрансферний друк або машинна вишивка. Замовник сам вибирає, який метод використовувати.
  4. Після цього розкроєна тканина відправляється до швейного цеху, де з неї зшивають вироби.
  5. Готова продукція відправляється замовнику.

Наш асортимент

Ми приймаємо замовлення на виготовлення наступних видів текстильних виробів за доступними цінами:

  • футболок;
  • бейсболок;
  • толстовок;
  • сумок;
  • постільної білизни.

Усі речі ми шиємо з якісного трикотажу, враховуючи побажання клієнта. Якщо вас зацікавила пропозиція, зв'яжіться з нашими онлайн-консультантами, щоб узгодити дизайн, вартість та терміни виготовлення речей.