Друк на майках


Одяг з принтами вже давно користується популярністю як у дітей, так і у дорослих. Завдяки сучасним технологіям текстильні вироби можна прикрашати різними зображеннями: обличчями мультиплікаційних героїв, фотографіями знаменитостей, логотипами відомих брендів або просто красивими візерунками та написами. Такі речі можна купити в магазині або виготовити на замовлення за прийнятною ціною.

Види друку на тканині

Існує кілька методів нанесення малюнка на футболку або іншу річ.

  1. Трафаретний друк (шовкографія). Для роботи застосовують спеціальні трафарети. З їх допомогою фарби потрібних кольорів переносяться на матеріал, створюючи повнокольорове зображення. Цей спосіб широко застосовується у виробництві рекламної текстильної продукції (нанесення логотипу на майку, бейсболку).
  2. Термотрансферний. Картинка під впливом високої температури і тиску перекладається з проміжного носія на тканину будь-якої щільності. В результаті отримують яскраві зображення, які не бояться води, сонячного світла і довго не стираються.
  3. Сублімаційний. Ця методика також передбачає високотемпературний вплив. Фото з проміжного носія переводять на текстиль. Мінусом способу є те, що він підходить тільки для роботи з синтетичними матеріалами, стійкими до високої температури.
  4. Прямий цифровий. Найбільш зручний спосіб нанесення принтів. Майку поміщають у спеціальний принтер, який друкує на ній заданий малюнок, як на аркуші паперу. Для роботи краще брати бавовняні трикотажні вироби, оскільки на них добре лягає фарба. Дана методика дозволяє створювати високоякісні малюнки, але дешевою вона не є, тому для великих тиражів не використовується.

Друк на футболках

Наш інтернет-магазин пропонує послугу створення індивідуального дизайну на майках та інших готових виробах. Виготовляємо логотипи будь-якої складності на замовлення корпоративних клієнтів. Приймаємо оптові та термінові замовлення.