Машинна вишивка

 • 15 березня 2020 10:06:00
 • Нема 0
 • Переглядів: 2813

Одяг з вишивкою актуальний в усі часи. Сучасні технології дозволяють вишивати візерунки будь-якої складності в короткі терміни. Комп'ютерна машинна вишивка являє собою спосіб вишивання за допомогою спеціальної вишивальної машини та програмного забезпечення.

Вишивка на одязі та тканині

Основною перевагою технології є повна автоматизація процесу. Людина готує макет у графічному редакторі, робить програму на спеціальному ПО, встановлює котушки з нитками потрібних кольорів та готує необхідний для вишивки матеріал. Після цього включає машину, яка починає працювати в автоматичному режимі. Швидкість роботи залежить від розміру та складності створюваного зображення.

Метод дозволяє робити складні малюнки з дрібними деталями, які вимагають великої точності, та об’ємні логотипи. Він широко використовується для виготовлення шевронів, нашивок на одяг, нанесення логотипів і емблем. Запрограмувавши обладнання один раз, можна зробити необмежену кількість примірників одного візерунка. Це зручно для виробництва вишитих виробів будь-якого тиражу.

Машинний спосіб застосовується для нанесення зображень та лого на:

 • крої;
 • готові вироби;
 • спецодяг;
 • корпоративний текстиль.

Переваги технології

 1. Зносостійкість. Зображення, вишите машиною, тривалий час зберігає привабливий вигляд, воно стійке до прання та прасування. Стібки робляться міцними нитками, які довго не рвуться і не вицвітають.
 2. Швидкість виготовлення. Автоматизований процес скорочує витрати часу в кілька разів.
 3. Висока якість. Спеціалізоване обладнання дозволяє створювати складні, багатобарвні малюнки з безліччю деталей без похибок та нерівностей. Можна робити об'ємні фігури на тканині.

Вишивання одягу та шеврони на замовлення

В нашому інтернет-магазині можна купити текстиль з машинною вишивкою за доступними цінами. Ми також надаємо послуги зі створення комп'ютерної вишивки на різних видах тканини та готових текстильних виробах:

Вимоги до макетів:
 1. Всі зображення повинні бути у векторі в натуральному розмірі, форматі (pdf, eps, cdr, ai, eps ) ;
 2. Шрифти переведено у криві;
 3. До макету потрібно додати прев’ю з місцем розміщення принта;
 4. Вказати тип, колір і тираж виробу який плануєте дати у роботу;
 5. Вказати термін виконання замовлення.

Якщо вас зацікавила пропозиція, зв'яжіться з нашими консультантами, щоб узгодити дизайн виробу, терміни виготовлення, вартість замовлення. Можливе виконання оптових, термінових та індивідуальних замовлень.