Вишивка на кепках та бейсболках


Вишиті речі популярні не менш прикрашених текстильним друком. Машинною вишивкою декорують різний одяг – футболки, толстовки, сукні, джинси. Головні убори не є винятком. Підлітки та молоді люди із задоволенням носять зручні вишиті кепки, бейсболки. Вони прекрасно вписуються в сучасний молодіжний стиль. Таку річ можна купити в магазині або зробити під замовлення.

Як робиться комп'ютерна вишивка на бейсболках?

Для створення малюнків, візерунків або написів застосовують спеціальне обладнання – програмовану вишивальну машину. Для роботи використовується програма, в якій прописуються усі параметри майбутнього зображення (кольори ниток, кількість і вид стібків, розміри).

Технологія включає наступні етапи:

  1. У програмному забезпеченні готують ескіз малюнка, задають необхідні параметри.
  2. На котушках розміщують нитки потрібних відтінків.
  3. Головний убір або підготовлений крій тканини закріплюють на п'яльцях.
  4. Запускають вишивальну машину та стежать за правильністю виконання роботи.
  5. Проводять кінцеву обробку (перевіряють якість стібків, обрізають зайві нитки).

Різновиди візерунків

Малюнки та написи бувають однотонними або багатобарвними. Для вишивання застосовують звичайні нитки різних кольорів, а також металізовані та флуоресцентні (які світяться в темряві). Такі варіанти використовуються для декору дитячих, підліткових виробів.

Зображення зазвичай розташовують на передній частині кепки або симетрично з боків. Іноді орнамент або напис вишивається по всьому головному убору або на козирку. Маленьку картинку можна нанести ззаду, над отвором регулювання розміру.

Оригінально виглядає 3D-вишивка. Це об'ємне, рельєфне зображення, яке трохи виступає над тканиною. Такі картинки особливо модні, оскільки завжди привертають увагу оточуючих.

Бейсболки з вишивкою на замовлення

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі послугу створення високоякісних візерунків на кепках та інших готових виробах, а також розкроєних матеріалах.

За індивідуальним замовленням ми виш'ємо картинку будь-якої складності, емблему або символіку вашої компанії для корпоративного чи промо-одягу. Приймаємо оптові та термінові замовлення. Зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб узгодити ціну, обсяг тиражу виробів і метод нанесення логотипів.