Шеврони на замовлення


Сучасні шеврони являють собою відзнаки, які нашиваються на одяг. Спочатку їх прикріплювали до форми військових та працівників різних державних служб. Кожна держструктура має свої відмітні знаки, за якими можна розпізнати її співробітників. Зараз нашивки стали настільки поширені, що носити їх може хто завгодно.

Для чого роблять нашивки на замовлення?

Виробництво нашивок досить затребуване. Вони популярні не тільки серед військових та представників держструктур, а й у різних спортивних об'єднань, субкультур, фан-клубів.

  • Відмітний знак на одязі дозволяє виділитися з натовпу, показавши свою приналежність до певної професії, спільноти або соціальної групи. Його можна побачити на спецодязі працівників кур'єрських служб, закладів громадського харчування, різних комерційних організацій.
  • Подібні вироби з логотипом компанії використовуються в рекламних цілях. У деяких школах і вузах також прийнято прикрашати форму учнів спеціальними тканинними накладками з символікою навчального закладу.
  • Військові та армійські шеврони містять інформацію про звання людей, які їх носять, та рід військ, в яких вони служать. На нашивки для цивільних осіб наноситься назва та символіка компанії, організації, спільноти або будь-яка інша інформація.

Вироби виготовляють з різних матеріалів. Найчастіше для цих цілей використовують щільну тканину або неткані матеріали – шкіру, сукно. На них наносять потрібні написи чи зображення.

Нанесення малюнків та написів

Для створення зображень на тканинних накладках найчастіше застосовують текстильний друк або машинну вишивку. Для вишивання виробів потрібне сучасне обладнання, що дозволяє виготовити велику партію примірників в короткі терміни.

Для роботи використовують міцні нитки яскравих кольорів. Вони не рвуться, не вицвітають від прань та сонячного світла. За попередньо створеному макету роблять комп'ютерну вишивку. Краї готових виробів обробляють оверлоком, щоб прибрати зайві нитки.

Накладки кріпляться до речей за допомогою гарячої праски, липучки або просто пришиваються. Варіант з липучкою оптимальний, оскільки аксесуар можна знімати під час прання.

Виготовлення шевронів на замовлення

В нашому інтернет-магазині можна замовити пошиття шевронів або нашивок оптом за доступною ціною. Виготовимо аксесуари за індивідуальним дизайном з символікою будь-якої складності або іменні. Зв'яжіться з нашими консультантами, щоб обговорити терміни виготовлення, мінімальний тираж примірників та вартість роботи.