Політика конфіденційності

Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі «політика»), яка викладена нижче, дає уявлення про те, яку інформацію збирає LITOPRINT і як ми її використовуємо. Компанія LITOPRINT забезпечує захист персональних даних кожної людини, який відвідує інтернет-магазин LITOPRINT, спілкується з нами або купує товари в інтернет-магазині LITOPRINT.

Інформація, яку Ви надаєте, використовується для обробки Ваших замовлень і з метою здійснення Вами Найбільш вдалої покупки. Компанія LITOPRINT зберігає і обробляє інформацію у відповідності з Законом України згідно нормативно-правових актів.

Надання інформації третім особам

З метою задоволення Ваших потреб, ми залучаємо інших осіб для виконання різних функцій, наприклад: оформлення та доставки замовлень, проведення маркетингових та рекламних заходів, обробки платежів за кредитними картками, надання інших послуг.

Такі особи можуть мати доступ до наданої Вами персональної інформації, тільки в разі і в обсягах необхідних для виконання функцій, пов'язаних з виконанням Ваших замовлень, проте не можуть використовувати таку інформацію з будь-якої іншою метою і повинні зберігати конфіденційність такої інформації.

Ми, також, можемо використовувати персональну інформацію для повідомлення Вас про принципові зміни в нашому інтернет-магазині LITOPRINT, оновлення товарного асортименту, спеціальні пропозиції і т.д., які, на нашу думки можуть Вас зацікавити.

Прийняття цих умов

Використовуючи інтернет-магазин LITOPRINT, Ви погоджуєтеся з цією Політикою конфіденційності та захисту персональних даних. У разі, якщо Ви НЕ згодні з цією Політикою, будь ласка НЕ Використовуйте інтернет-магазином LITOPRINT.

Компанія LITOPRINT залишає за собою право змінювати і / або доповнювати цю Політику в будь-який час без будь-якого попереднього повідомлення. Зміни вступають в силу через 7 днів після їх опублікування у відповідних розділі сайту.

Подальше використання Вами інтернет-магазину LITOPRINT означає Вашу згоду з такими змінами і доповненнями.