Друк на футболках


Вже кілька десятиліть майки, прикрашені принтами, не виходять з моди. Вони користуються популярністю у чоловіків та жінок різних вікових категорій. До того ж, подібна форма одягу з фірмовими логотипами нерідко виступає в якості уніформи співробітників багатьох компаній – мережевих магазинів, супермаркетів, закладів громадського харчування. Це дозволяє підкреслити корпоративний стиль, зробити марку впізнаваною. Речі з брендами також використовуються для реклами та просування бізнесу.

Як прикрашають футболки: друк різних типів

Сучасні технології дозволяють переносити на матеріал будь-які вподобані написи та зображення – героїв мультиплікаційних фільмів, фото знаменитостей, усілякі малюнки та візерунки. За допомогою повнокольорового друку можна в точності скопіювати вихідне зображення будь-якого розміру.

Існує кілька способів нанесення, які дозволяють робити принт футболок:

  1. Трафаретний друк (шовкографія). Популярна й недорога методика для перенесення малюнків, написів, корпоративних логотипів або рекламних слоганів. У роботі використовують спеціальні трафарети, через які фарби переносяться на текстильну продукцію. Цей спосіб підходить не тільки для прикраси одягу, але й для створення рекламних банерів, вуличних транспарантів.
  2. Термотрансферний. Методика передбачає створення малюнків на тканині під впливом високих температур. Фарби розігріваються та з проміжного носія переносяться на матеріал. Вироби не бояться прань, не вигоряють на сонці.
  3. Сублімаційний. Ця технологія також передбачає застосування високих температур і проміжного носія, з якого копіюється картинка. Недолік методу полягає в тому, що використовувати його можна тільки на синтетичних тканинах. Для бавовни та інших натуральних матеріалів він не підходить.
  4. Прямий цифровий друк. На відміну від усіх попередніх, цей спосіб не вимагає застосування проміжних носіїв. Зображення за допомогою комп'ютерного обладнання можна надрукувати відразу на тканині. Технологія дозволяє отримувати малюнки та фотографії відмінної якості, проте вартість її досить висока, тому масово вона не використовується. Наприклад, якщо потрібно нанести логотип на футболку великим тиражем, то варто вибрати більш дешевий метод.

Іменна майка – найкращий подарунок

Речі, прикрашені індивідуальним дизайном, чудово підходять в якості подарунка другу, родичу або колезі. За допомогою вищеописаних методів можна нанести на майку будь-яке зображення: ім'я або прізвище людини, його власне фото, фото улюбленого актора і т. д. Знаючи смаки людини, можна по-справжньому здивувати й порадувати її таким унікальним подарунком.

Одним з переваг сучасних способів створення принтів на тканині є можливість швидко надрукувати потрібну картинку. При необхідності її можна виготовити за 1 день, що дуже важливо, якщо вас несподівано запросили на свято, а ви не встигли вибрати подарунок.

Кольорові принти будь-якої складності

В нашому інтернет-магазині можна дешево замовити нанесення картинок, написів, логотипів компаній на різну текстильну продукцію:

  • футболки з коротким або з довгим рукавом;
  • майки;
  • поло;
  • кепки;
  • бейсболки;
  • еко-сумки.

Прикрашаємо якісними принтами готові вироби – чоловічий, жіночий, дитячий одяг, корпоративну форму – а також матеріал і крої. Виконуємо термінові та оптові замовлення. Здійснюємо доставку товару в Київ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя та інші міста України.

Ціна виробів вказана у таблиці. При виникненні питань зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або через форму зворотного зв'язку.