Друк на світшотах


Одяг, прикрашений картинками або фотографіями, став невід'ємною частиною гардеробу сучасної людини. Речі з малюнками – це цікавий подарунок та стильний елемент корпоративної форми. Зображення можна наносити на будь-які види текстильних виробів. Для цієї мети добре підходять світшоти, толстовки, обтягуючі моделі светрів.

Принт на світшот: методи виготовлення

Для створення принтів використовують кілька різновидів технологій:

  1. Трафаретний друк – перенесення зображення на тканину за допомогою спеціальних макетів. Метод широко застосовується у текстильній промисловості для створення великих тиражів виробів.
  2. Термотрансферний – перевід картинки з проміжного носія на матеріал під впливом високої температури.
  3. Цифровий друк – нанесення малюнків або фото за допомогою принтера, без використання будь-яких проміжних носіїв. Найбільш дорога технологія, яка дозволяє отримувати якісні вироби.
  4. Сублімаційний – методика з використанням нагрітої фарби, яка вдруковується у тканину, передаючи оригінальну картинку.

За допомогою цих методів можна друкувати будь-які зображення, як популярні, так і ексклюзивні. Вони мають яскраві кольори, добре носяться, не бояться прань. Купити такий одяг за невисокою ціною можна в інтернет-магазині.

Принт на худі та інші речі

Наш інтернет-магазин надає послуги створення друкованих малюнків високої якості. У нас можна замовити друк на світшот, футболку, кофту, а також нанесення логотипів компанії на корпоративну форму.

Приймаємо оптові та термінові замовлення. Вартість роботи вказана на сайті, деталі можна узгодити з нашими менеджерами.