Пошиття футболок


Однією з найпопулярніших речей в гардеробі сучасної людини є футболка. Їх носять чоловіки, жінки, діти, літні люди. Велика різноманітність моделей дозволяє підібрати вбрання на різні випадки життя – для роботи, прогулянок, занять спортом.

Пошиття футболки на замовлення

На прилавках магазинів можна купити різні види майок – з круглим або трикутним вирізом, коротким або довгим рукавом, однотонні, кольорові, з принтами. Однак навіть серед такого розмаїття не завжди вдається знайти річ, яка ідеально впишеться в будь-який гардероб. У цьому випадку оптимальним варіантом стане пошиття бажаної моделі за індивідуальними лекалами.

Багато компаній замовляють футболки оптом для своїх співробітників в якості корпоративного одягу. Вироби шиються по заздалегідь підібраному фасону з урахуванням розміру та індивідуальних особливостей фігури кожного працівника. В якості матеріалу зазвичай використовують бавовну (чисту або з невеликим додаванням синтетичних волокон), а також інші види тканини.

На готові майки можна нанести логотип компанії. Для цього використовують сучасні технології текстильного друку або комп'ютерну вишивку. Нерідко менеджери фірм замовляють однотонні бланкові футболки різних кольорів для друку логотипів, брендів або рекламних слоганів для промо-одягу.

Модні речі для всіх

Наш інтернет-магазин пропонує послугу індивідуального пошиття футболок будь-яких моделей, майок, поло та інших трикотажних виробів. Ми також займаємося нанесенням логотипів, малюнків, написів на текстиль.

У нас можна пошити одяг на замовлення чоловічий, жіночий, дитячи, усі речі виготовляються з якісних матеріалів, дизайн узгоджується з замовником.

Дрібна оптова партія виробів – від 10 штук. Зв'яжіться з нашими консультантами, щоб обговорити вартість, необхідну кількість одиниць та терміни виготовлення. Здійснюємо безкоштовну доставку готової продукції по всій Україні.