Вишивка на рушнику


Однією з примітних особливостей української культури є вишивка. Наші предки з давніх часів прикрашали одяг та текстильні предмети побуту вишитими візерунками. Вважалося, що ці орнаменти не просто надають красу речам, а захищають їх власника від бід та нещасть, дарують удачу й процвітання.

Одним з найбільш популярних виробів можна назвати рушник. Його красиво вишивали та дарували на весілля або інші свята. На ньому підносили коровай молодятам і дорогим гостям. З цією річчю було пов'язано багато обрядів та ритуалів.

Рушник з вишивкою на замовлення

Сьогодні вишиті речі, як і раніше, затребувані. У продажу можна зустріти одяг, скатертини, серветки та інші приналежності для дому, декоровані орнаментами.

Раніше умільці робили цю тонку роботу вручну. Сьогодні існують спеціальні вишивальні машини, за допомогою яких можна виконати на тканині малюнок будь-якої складності. Для роботи використовуються якісні нитки яскравих кольорів, які не рвуться і не вицвітають навіть після прання.

Послуга вишивання текстилю на замовлення користується попитом. Така річ стане прекрасним подарунком другу, родичу, колезі. Її можна прикрасити ексклюзивним орнаментом, ім'ям або ініціалами людини, якій вона буде подарована.

Багато готелів, СПА-салонів прикрашають рушники фірмовим логотипом, тим самим роблячи акцент на престижі своєї компанії. Такі сувеніри можна дарувати клієнтам або співробітникам організації.

Машинна вишивка на рушниках

Наш інтернет-магазин пропонує створення вишивки на крої та готових виробах:

  • рушниках (махрових, вафельних);
  • одязі;
  • спецодязі;
  • корпоративній формі;
  • виготовлення шевронів та емблем.

У нас можна замовити зображення букв, написів, малюнків за індивідуальним дизайном, а також нанесення логотипів. Ми використовуємо для роботи високоякісні матеріали і професійне вишивальне обладнання.

Приймаємо оптові та роздрібні замовлення. Зв'яжіться з нашими консультантами, щоб узгодити кількість одиниць в партії, ціну і терміни виконання роботи.