Друк на поло


Одним з популярних видів чоловічого одягу є сорочки-поло. Їх, поряд з футболками, можна зустріти в гардеробі чоловіків різного віку. Виріб являє собою модель сорочки-футболки з відкладним коміром й ґудзиками. Завдяки універсальності її можна носити з джинсами, брюками, шортами.

Поло, так само, як і звичайну футболку, можна прикрасити принтом. У продажу є великий вибір готових виробів з модними малюнками і написами. Однак в магазині не завжди вдається купити товар, який ідеально впишеться у ваш стиль, підкреслить індивідуальність. Тому послуга нанесення однотонних та кольорових зображень під замовлення дуже затребувана.

Друк на сорочках-поло

Сучасні технології дозволяють друкувати на тканині практично будь-які картинки, фотографії. Кожна технологія має свої переваги і недоліки. Один спосіб відрізняється низькою вартістю, інший дає високоякісне зображення, третій дозволяє робити термінові замовлення за короткий час. Давайте розглянемо основні методики створення принтів.

  1. Прямий друк (цифровий). Ця методика не вимагає складного сучасного обладнання. Для роботи використовується принтер, за допомогою якого картинка оперативно переноситься на тканину. Метод ідеально підходить для прикраси речей з бавовни, оскільки фарба добре вбирається в бавовняні волокна. Однак висока собівартість способу не дозволяє використовувати його для виробництва великих тиражів виробів.
  2. Трафаретний. Ця технологія по-іншому називається шовкографією. Вона передбачає використання спеціальних друкованих форм – трафаретів, через які барвники переносяться на текстиль. Методика добре підходить для брендування речей в корпоративному стилі, створення рекламної продукції для компаній.
  3. Термотрансферний. Для створення декору застосовують проміжний носій. В якості такого носія виступає спеціальний трансферний папір. Для роботи використовується термопрес, за допомогою якого малюнок з макета переносять на текстиль.
  4. Сублімаційний. Цей метод нанесення принта передбачає застосування спеціальних розігрітих фарб, які проникають у волокна матеріалу, залишаючи відбиток малюнка. Цим способом можна друкувати повнокольорові картинки різної щільності, однак для нього підходять тільки синтетичні тканини. На бавовну та інші натуральні матеріали барвники погано лягають.

Принт на поло

В нашому інтернет-магазині ви можете замовити нанесення будь-якого зображення на майки, футболки, толстовки та інші чоловічі, жіночі, дитячі речі. Також ми займаємося друком логотипів, корпоративної символіки на офісній формі або промо-одязі. Для роботи використовуємо професійне обладнання, якісні матеріали, фарби з безпечним складом.

Приймаємо роздрібні та оптові замовлення. Для уточнення ціни, термінів виготовлення та відправки готової продукції зв'яжіться з нашими консультантами.