Друк на толстовках


У гардеробі сучасної людини нерідко можна зустріти толстовку. Це різновид кофти з капюшоном та вільними рукавами з манжетами. Її можна купити в будь-якому магазині одягу. Через свою практичність річ швидко стала популярною серед молоді та людей старшого віку.

Раніше такі кофти відносилися до категорії спортивного одягу, але потім стали вважатися повсякденними. Виробники випускають різні моделі худі – з капюшоном, блискавкою, кнопками. Їх зручно носити з джинсами, спортивними штанами, спідницями.

Багато моделей прикрашають вишивками, стразами, принтами. Сучасні методи нанесення логотипів, малюнків та написів на тканину дозволяють відтворити будь-яке зображення.

Друк на худі

Для створення малюнків застосовують такі способи:

  1. Шовкографія. Методика передбачає використання спеціальних макетів трафаретів, за допомогою яких барвники переносяться на тканину, утворюючи бажану картинку. Чим більше кількість кольорів та розмір малюнка, тим складніше робота.
  2. Термотрансфер. Зображення з проміжного носія переноситься на виріб. Щоб фарби закріпилися на матеріалі, перенесення здійснюється під впливом високої температури.
  3. Сублімація. Технологія схожа на попередню: тут також використовуються високі температури та проміжний носій. Розігріті фарби покривають тканину, просочуючи волокна і міцно закріплюючись в них.
  4. Прямий друк (цифровий). Спосіб передбачає використання комп'ютерного обладнання. Зображення з комп'ютера передається на принтер, який друкує його на виробі. Ніяких проміжних носіїв тут не потрібно.

Ці методи дозволяють надрукувати якісну картинку по вашому дизайну. Графіка не вицвітає, не боїться прань.

Нанесення принтів на толстовки

Наш інтернет-магазин пропонує послугу друку на текстильних речах за доступними цінами. Зробимо будь-яку картинку за індивідуальним замовленням. Ви звертаєтеся до нас зі своїм принтом, а ми переносимо його на ваш светр, худі, лонгслів або іншу річ. Хочете зробити відмінний подарунок близькій людині? Замовте її фотографію на кофті.

Приймаємо оптові замовлення на брендування корпоративної форми. Зв'яжіться з нами, щоб узгодити кількість примірників, способи відправки готової продукції та розрахувати вартість роботи.