Друк на одязі


Речі, прикрашені кольоровими зображеннями, користуються популярністю у людей будь-якого віку і статі. Барвисті малюнки здатні оживити навіть найпростіший, невигадливий одяг. Сучасні технологи дозволяють наносити на текстильні вироби принти будь-якої складності, починаючи від простих написів, цифр або візерунків, та закінчуючи фотографіями знаменитостей.

Як створюється принт на одязі?

Існує кілька методів нанесення зображень на текстиль:

 1. Прямий цифровий друк. Передбачає оперативне перенесення картинки на тканину без проміжних етапів. Дозволяє створювати якісні малюнки з високим ступенем деталізації, використовуючи будь-які кольори. Однак метод дорогий та трудомісткий, тому застосовується для випуску продукції обмеженого тиражу.
 2. Трафаретний (шовкографія). Для роботи використовують спеціальні трафарети, через які барвники переносять на матеріал. Спосіб часто застосовують для нанесення логотипів компанії на корпоративну форму або промо-одяг (кепки, бейсболки, футболки), а також рекламні банери та вивіски. Технологія дозволяє виконувати великі замовлення в короткі терміни.
 3. Термотрансферний. Цей спосіб передбачає використання високої температури та проміжного носія. Графіка відрізняється зносостійкістю, не боїться прання, прасування, не вицвітає.
 4. Сублімаційний. Макет з проміжного носія під впливом температури проникає в структуру тканини, просочуючи волокна. Малюнки виходять чіткими та стійкими до зовнішнього впливу. Однак застосовувати цей спосіб можна тільки на синтетичних матеріалах.

За допомогою цих видів друку можна прикрашати дитячі та дорослі речі, оформляти рекламний текстиль.

Друк на футболках на замовлення

Наш інтернет-магазин пропонує недорогі послуги нанесення зображень на різні текстильні вироби:

 • футболки;
 • поло;
 • майки;
 • толстовки і худі;
 • світшоти;
 • кепки;
 • сумки;
 • тканину.

Якщо вас зацікавила пропозиція, зв'яжіться з нашими консультантами, щоб обговорити дизайн виробів, ціни та терміни виконання роботи. Приймаємо оптові та термінові замовлення.