Друк на парасольках


Один з аксесуарів, який має практично кожна людина – парасолька. В період осені та весни її часто доводиться носити з собою, на випадок зміни погоди.

Вулична парасолька може стати родзинкою вашого іміджу, якщо підібрати її до одягу, сумки та інших аксесуарів. Білі, жовті, червоні моделі піднімуть настрій в похмурий день.

Шовкографія на парасолях

Крім класичних однотонних виробів, у продажу можна знайти моделі, прикрашені принтами – малюнками, написами, логотипами відомих брендів. Така річ цікаво виглядає і привертає увагу.

Для виготовлення зображень використовують метод трафаретного друку або, як його ще називають, шовкографії. Він передбачає створення малюнка з використанням спеціальних трафаретів. Фарба проступає через них і залишається на куполі.

Ще один спосіб – сублімаційний друк. В цьому випадку розігріту фарбу наносять на робочу поверхню, і вона проникає у волокна матеріалу. Виходить стійке зображення, що не боїться води.

Для роботи використовують різні моделі парасольок:

  • компактні складні (автомат або напівавтомат);
  • тростини (з металевими або металопластиковими спицями);
  • з куполом із нейлону, поліестеру, прозорої плівки.

За допомогою шовкографії або сублімації можна перенести на виріб будь-яке зображення або напис (одне слово або цілу фразу). Парасолька з індивідуальним дизайном – відмінна ідея для подарунка другу або родичу.

Деякі компанії брендують сувенірну продукцію своїм логотипом і дарують співробітникам або партнерам по бізнесу.

Фотодрук на парасольках

Наш інтернет-магазин пропонує послугу нанесення малюнків за доступними цінами. Ви можете замовити створення зображення або емблеми компанії будь-якої складності. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших консультантів.