Пошиття еко-сумок на замовлення


На зміну поліетиленовим пакетам прийшли тканинні сумочки для покупок. Вони призначені для того, щоб скоротити виробництво та використання одноразових пакетів, які забруднюють навколишнє середовище.

Зараз багато великих супермаркетів та торгових центрів пропонують своїм клієнтам багаторазові еко-сумки з фірмовим логотипом. Однак не всім подобається дизайн та оформлення такої речі. Тому послуга індивідуального пошиття текстильних сумочок досить затребувана.

Еко-сумки з логотипом

Тканинна сумочка набагато зручніше поліетиленового пакета. Вона м'яка, містка, довговічна. Її можна скласти та помістити в дамську сумочку або кишеню. Для виробництва подібних аксесуарів використовують наступні матеріали: бавовну, спанбонд, джут.

Ці матеріали відрізняються міцністю та здатністю витримувати великі вагові навантаження. Крім того, вони добре розкладаються, не завдаючи шкоди екології. Еко-сумочки можна прати і використовувати багато разів, економлячи на пакетах. Вони мають прийнятну ціну, тому стануть вигідним придбанням.

Різновиди

  • Стандартні моделі мають прямокутну або квадратну форму. На замовлення можна пошити аксесуар оригінального фасону, прикрасивши його на свій смак.
  • Деякі моделі доповнюють кишенями, внутрішніми відділеннями.
  • Є мішечки на зав'язках, в яких зручно носити спортивну форму або змінне взуття. Такі моделі зазвичай купують дітям для школи або спортивної секції.

На тканину можна нанести будь-який малюнок, напис або логотип. Сучасні методи текстильного друку дозволяють робити чіткі, яскраві, повнокольорові зображення. Вони не бояться забруднень, прань, не вигоряють від сонця.

Виготовлення текстильних сумок

В нашому інтернет-магазині можна придбати готові еко-сумочки або замовити пошиття оптової партії виробів. За вашим зразком ми виготовимо моделі необхідної форми та розміру з матеріалів високої якості. Нанесемо логотип вашої компанії або будь-який вподобаний малюнок.

Якщо вас зацікавила пропозиція, зв'яжіться з нашими онлайн-консультантами, щоб обговорити вартість, обсяги й терміни роботи. Доставимо готову продукцію в будь-яке місто України безкоштовно.