Друк на рюкзаках


В останні роки рюкзаки придбали величезну популярність. Вони стали не тільки туристичним, а й повсякденним міським аксесуаром.

Переваги

Цей виріб має ряд переваг перед звичайною сумкою:

  • Вільні руки. Рюкзак носять за спиною або на одному плечі, що дуже зручно. Руки залишаються вільними. У транспорті його можна зняти і тримати за ручку, щоб не заважати іншим пасажирам.
  • Зручність. М'який рюкзачок невеликого розміру не тисне на спину, не заважає піднімати руки, нахилятися і навіть бігати.
  • Рівномірний розподіл тяжкості. Завдяки носінню на спині навантаження рівномірно розподіляється по обидва боки тіла, не псуючи поставу.
  • Регулювання довжини лямок. Це зручно, адже всі люди мають різну комплекцію.
  • Легкий догляд. Вироби з поліестеру та інших сучасних матеріалів можна прати в машинці.

Велика кількість моделей дозволяє підібрати аксесуар під будь-який чоловічий або жіночий гардероб.

Рюкзаки з принтами

У продажу можна знайти однотонні моделі різних кольорів, комбіновані, з принтами. Для створення малюнків, написів, логотипів використовують різні методи. Одні з найбільш популярних – шовкографія та сублімація.

Методика шовкографії передбачає роботу зі спеціальними трафаретами. Через них зображення переводять на робоче поле. Сублімаційний друк – це нанесення картинки за допомогою розігрітого барвника і термопресу.

Ці способи дозволяють створювати складні зображення з високою деталізацією, в тому числі фото. Ними користуються багато компаній для брендування сувенірної текстильної продукції. Вона створюється для реклами і презентів учасникам промо-акцій.

Рюкзаки з печаткою на замовлення

Наш магазин пропонує послугу створення принтів на текстильній продукції за індивідуальним дизайном. За бажанням клієнта ми зробимо будь-який малюнок, напис, логотип бренду.

Приймаємо оптові та роздрібні замовлення. Зв'яжіться з нашими консультантами, щоб обговорити тираж примірників, вартість і терміни роботи.