Друк на футболках оптом

  • 24 квітня 2020 17:28:34
  • Нема 0
  • Переглядів: 601

Футболки, прикрашені різними написами або малюнками, є досить поширеним видом одягу. Вони зустрічаються в чоловічому, жіночому, дитячому гардеробі. Також їх використовують в якості корпоративної форми та промо-одягу для рекламних акцій. Завдяки сучасним технологіям звичайна нехитра футболка з круглим вирізом перетворюється на стильний наряд.

Принти на футболки оптом: як створюються?

Існують різні методи нанесення візерунків на текстильні вироби:

  1. Шовкографія. Цей спосіб по-іншому називається трафаретним друком. Малюнок переноситься на тканину за допомогою спеціального трафарету, виконаного у вигляді сітки. Фарбу продавлюють через осередки сітки, щоб візерунок віддрукувався на матеріалі. Методика дозволяє створювати об'ємні малюнки, а також використовувати золоті, срібні, флуоресцентні фарби за бажанням клієнтів.
  2. Термотрансфер (термоперенос). Цей спосіб передбачає використання проміжного носія (спеціального трансферного паперу) та термопресу. Під дією високої температури й тиску зображення переноситься на тканину.
  3. Сублімаційний друк. Принти створюються за допомогою термопресу, макета та проміжного носія. Розігріті фарби проникають в структуру матеріалу, залишаючи чіткий відбиток. Методика дозволяє друкувати вироби будь-якими тиражами.
  4. Прямий цифровий друк. Кольорове зображення друкують на принтері без будь-яких проміжних носіїв. Однак вартість цього методу вище інших.

Якісний друк на речах на замовлення

В нашому інтернет-магазині можна недорого купити речі з модними принтами або замовити нанесення логотипів, написів, різних зображень на звичайний або корпоративний одяг.

Якщо вас зацікавила пропозиція, зв'яжіться з нашими консультантами, щоб обговорити деталі термінових або оптових замовлень, ціни, терміни виготовлення і доставки готових виробів.