Нанесення друку на одяг

  • 08 серпня 2020 12:52:55
  • Нема 0
  • Переглядів: 531

Речі з принтами полюбляє не тільки молодь. Вони користуються популярністю у людей різного віку. Малюнки тварин, фотографії знаменитостей, прикольні написи надають образу індивідуальності та піднімають настрій.

Сучасні технології дозволяють друкувати повнокольорові зображення будь-якої складності. Незвичайний принт – прекрасний спосіб виділитися з натовпу і розповісти світу про свої переконання.

Нанесення логотипу на одяг

Принт на тканині користується попитом не тільки у простих покупців, але й у бізнесменів. Вони замовляють корпоративну форму з фірмовим логотипом для співробітників своєї компанії. Крім того, речі з логотипами та різними рекламними слоганами використовуються для просування бізнесу. Поширення брендованих виробів – хороший спосіб підкреслити фірмовий стиль та залучити клієнтів.

Найчастіше лого наносять на футболки, толстовки, бейсболки. Робота виконується на сучасному обладнанні, застосовуються високоякісні фарби, які не вицвітають, не змиваються водою.

Методи перенесення картинок на тканину

Існує кілька технік нанесення малюнка на одяг:

  1. Термотрансфер. Методика передбачає використання термопресу та проміжного носія – спеціального трансферного паперу. З нього вихідне зображення під впливом високої температури переноситься на текстиль.
  2. Сублімація. Цей спосіб схожий з попереднім, проте є відмінності. Тут також застосовується проміжний носій та спеціальні фарби, які проникають у волокна тканини, копіюючи вихідну картинку. Однак ця технологія підходить тільки для синтетичних матеріалів.
  3. Шовкографія. Ця техніка передбачає застосування спеціальних трафаретів, тому друга її назва – трафаретний друк. Під кожен колір беруть окремий макет. Методика широко використовується для створення лого, емблем.
  4. Прямий цифровий друк. Зображення друкується на принтері без всяких проміжних носіїв. Якість одержуваних виробів дуже висока – їх можна прати, прасувати. Однак для виробництва великих тиражів цифровий метод застосовувати невигідно через високу вартість.
  5. Комп'ютерна вишивка. Для створення візерунка використовують програмовану вишивальну машину. Методика часто застосовується для виготовлення шевронів, емблем.

Терміновий друк на замовлення

Наш інтернет-магазин пропонує друк на футболках, кепках, толстовках та інших речах за доступною ціною. У нас можна замовити створення малюнка, фото або фірмового лого, яке відображає корпоративний стиль. Наші фахівці виготовлять будь-який тираж виробів на ваше прохання. Приймаємо термінові замовлення. Щоб зв'язатися з нами, заповніть форму на сайті.