Вишивка на одязі

 • 26 вересня 2020 08:50:20
 • Нема 0
 • Переглядів: 305

У сучасному світі ручні способи декорування речей поступилися місцем машинним методам. Не став винятком і один з найпопулярніших способів – вишивка. Нові технології дозволяють вишивати яскраві візерунки будь-якої складності та розміру в короткі терміни.

Що таке комп'ютерна вишивка на одязі?

Технологія передбачає наявність спеціального обладнання – автоматизованої вишивальної машини та відповідного програмного забезпечення. На сьогоднішній день існує великий вибір програм на будь-який смак. Більшість виробників вишивальних машин докладають до свого обладнання власне програмне забезпечення.

За допомогою цієї технології можна створювати найрізноманітніші візерунки та орнаменти на текстильних речах. Малюнки вишивають не тільки на різних предметах одягу, аксесуарах. Менеджери фірм нерідко замовляють нанесення індивідуальних логотипів або емблем компанії на офісну форму співробітників.

Як створюється машинна вишивка на одязі?

Методика виробництва вишитих малюнків передбачає наступні етапи:

 1. Спочатку в графічному редакторі готують спеціальний графічний макет, який є основою для майбутнього зображення.
 2. На програмному забезпеченні створюють програму для роботи. У ній розраховують кількість стібків, відтінків та інші параметри.
 3. Підготовлюють тканину або готові вироби, а також нитки всіх необхідних кольорів.
 4. Після цього приступають безпосередньо до вишивання. Цей етап роботи є автоматизованим – машина сама вишиває малюнок за заданою програмою.

Для вишивання використовують натуральні та синтетичні тканини, а також міцні, різних кольорів нитки. Вироби відрізняються високою якістю, довговічністю, стійкістю до зносу.

Вишиті зображення на замовлення

В нашому інтернет-магазині можна замовити нанесення візерунків за доступними цінами на різні вироби:

 • речі (жіночі, чоловічі, дитячі);
 • корпоративну форму;
 • текстильну сувенірну продукцію;
 • шеврони, нашивки.

Приймаємо роздрібні, оптові, термінові замовлення. Якщо вас зацікавила пропозиція, зв'яжіться з нашими менеджерами, щоб обговорити тираж примірників, вартість роботи та інші питання, які вас цікавлять. Доставка товару по Україні здійснюється безкоштовно.